Zespół

Radca Prawny Wojciech Berendowicz

wb2

Z wykształcenia jest prawnikiem. W 2011 r. ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Następnie odbywał aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. Mecenas Berendowicz specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym. Doradza spółkom działającym w sektorach infrastrukturalnych oraz organom administracji publicznej.

Posiada wieloletnie doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych oraz prowadzeniu sporów sądowych, karnych i cywilnych. Jest obrońcą i pełnomocnikiem w wielu sprawach sądowych. Nie boi się podejmowania ryzyka.

Pracuje według zasady mówiącej, że „sukces podejmowanych działań jest mierzony ilością poświęcanego im czasu”.


Radca Prawny Andrzej Berendowicz

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej przedsiębiorców. Drogę zawodową rozpoczął współpracując z jedną z większych Kancelarii Radców Prawnych na śląsku specjalizującą się prawie energetycznym, prawie sektorów infrastrukturalnych oraz służebnościach przesyłu.  Posiada bogate doświadczenie w obsłudze spółek prawa handlowego i spółdzielni. Doradzając dużym firmom sektora energetycznego i górniczego, z sukcesem przeprowadził je przez okresy restrukturyzacji i kryzysu gospodarczego.


Zdobyte doświadczenia pozwoliły na prężny rozwój Kancelarii, która w chwili obecnej swą aktywność prowadzi na terenie całego województwa śląskiego, posiadając swą siedzibę w Zabrzu.

Kancelaria zatrudnia oraz stale współpracuje z doświadczonymi prawnikami, a w tym adwokatami, radcami prawnymi, aplikantami adwokackimi i radcowskimi oraz prawnikami.

Ponadto dla realizacji skomplikowanych projektów współpracuje z uznanymi autorytetami naukowymi z danej dziedziny.